Spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką!

U W A G A !!!

Kolejne zaproszenie i kolejna fantastyczna propozycja dla naszych Czytelników - Spotkanie autorskie z Mieczysław Gorzka strona autorska, niezwykle popularnym i cenionym autorem powieści, w tym kryminalnych, którego tytuły, od kilku już lat, znajdują się w ścisłym topie wydawniczym i czytelniczym.
Mieczysław Gorzka jest polskim pisarzem i przedsiębiorcą, który na rynku wydawniczym zadebiutował w roku 2010 roku zbiorem opowiadań fantastyczno-naukowych pt. "Horyzont zdarzeń". Prawdziwą popularność i rozpoznawalność przyniosły Mu jednak znakomite pozycje kryminalne z cyklu "Cienie przeszłości" i "Wściekłe psy", które łączy postać charyzmatycznego komisarza Marcina Zakrzewskiego, ale też publikacje jednostkowe, jak choćby wciągający thriller "Krwawnica".
????????????
Daj się uwieść porywającemu, oryginalnemu i nietuzinkowemu uniwersum!
Odwiedź Żywiecka Biblioteka Samorządowa w dniu 21.06.2024 r. / godz. 17.00.
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników gatunku!
Spotkanie poprowadzi Michał Zgajewski - pisarz

Mieczysław Gorzka strona autorska