Literackie podchody

U W A G A !!!
Na horyzoncie ???? Literackie podchody!
W ramach realizacji zadania "Witamy z otwartymi książkami!" Żywiecka Biblioteka Samorządowa zaprasza do wspólnej nauki i zabawy z literaturą w roli głównej.
Wydarzenie przygotowane i przeprowadzone we współpracy z grupą wolontariuszy z miejscowego liceum, skierowane jest do uczniów klas szkół podstawowych, jako forma nawiązania relacji i współdziałania w różnych grupach wiekowych. Jednocześnie zadanie to uczyć ma zasad zdrowej rywalizacji, motywować do działania, uczyć rozwiązywania problemów, a dodatkowo promować literaturę w niestandardowy sposób.
Projekt polega na szeregu zadań i zagadek, mających na celu popularyzację książki i czytelnictwa z wykorzystaniem elementów grywalizacji.
????????????
Wydarzenie