Praca w Żywieckiej Bibliotece Samorzadowej - oferta!

U W A G A !!!

Żywiecka Biblioteka Samorządowa w Żywcu ogłasza nabór na stanowisko Bibliotekarz – Kierownik Filii nr 1 w Zabłociu.

Szukamy osoby, która :
???? Ma wykształcenie wyższe z zakresu bibliotekoznawstwa, animacji kultury, pedagogiki lub pokrewne.
???? Biegle obsługuje komputer oraz urządzenia peryferyjne.
???? Zna literaturę i orientuje się w rynku wydawniczym, ze szczególnym uwzględnieniem bieżących nowości i trendów wydawniczych.
???? Posiada umiejętność organizowania i prowadzenia działalności kulturalno-edukacyjnej z dziećmi i młodzieżą.
???? Jest gotowa do udziału i aktywnej realizacji różnorodnych projektów i przedsięwzięć prowadzonych przez Żywiecką Bibliotekę Samorządową.
???? Będzie wykazywała zaangażowanie w powierzone jej zadania.
???? Jest komunikatywna, kreatywna, kompetentna i odpowiedzialna.
Obowiązki to :
▶️ Samodzielne prowadzenie filii bibliotecznej.
▶️ Prowadzenie kompleksowej dokumentacji bibliotecznej filii.
▶️ Praca z użytkownikiem dziecięcym i młodzieżowym (zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym).
▶️ Udostępnianie zbiorów bibliotecznych na miejscu i na zewnątrz.
▶️ Udzielanie informacji użytkownikom oraz pomoc w doborze literatury.
▶️ Współudział w organizacji imprez kulturalno-edukacyjnych dla Czytelników ŻBS.
Oferujemy:
???? Umowę o pracę – okres próbny (3 miesiące) z możliwością dalszego przedłużenia.
???? Praca w wymiarze 1/2 etatu.
???? Praca w Filii nr 1 w Zabłociu, ul. Ks. Pr. St. Słonki (Budynek Klubu „Papiernik”).
???? Praca w godzinach : pon., wt., śr. od godz. 14.00-18.00 oraz czw. i pt. od godz. 9.00-13.00.
???? Proponowane wynagrodzenie – od 2.150 zł brutto (plus dodatek stażowy i funkcyjny).
???? Termin rozpoczęcia pracy – 01 października 2024 r.
Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail : biblioteka@zywiec.pl lub złożyć je osobiście w siedzibie Żywieckiej Biblioteki Samorządowej w Żywcu, ul. Kościuszki 5 w terminie do dnia 10.09.2024 r.
____________________________________________________________________________________________________________________________