Wrześniowe propozycje kulturalno-literackie!

Kochani,

Żywiecka Biblioteka Samorządowa zaprasza serdecznie na wrześniowe wydarzenia, których moc kulturalno-literacka jest naprawdę znacząca!
Poniżej ????
???? ????
Specjalne zaproszenie do udziału w corocznej, ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie ???? wspólna lektura kolejnego już arcydzieła literatury polskiej, czyli "Kordian" Juliusza Słowackiego ???? sobota, 7 września / godz. 11.00.
???? ????
Kalendarium najważniejszych wrześniowych wydarzeń i spotkań, w tym akcje Festiwalu Żywiec miasto zmySŁÓW oraz te, bezpośrednio związane z realizacją projektu grantowego "Witamy z otwartymi książkami!" ???? konkretny i przejrzysty harmonogram co, gdzie i kiedy!
UWAGA ???? Jeśli przy danym wydarzeniu nie ma podanego miejsca, jest to równoznaczne z realizacją tej akcji w budynku głównym Biblioteki przy ul. Kościuszki.

___________________________________________________________

Czekamy na Was w Żywiecka Biblioteka Samorządowa!