"Czytanie na dywanie" z Małgorzatą Swędrowską!

Żywiecka Biblioteka Samorządowa gorąco i serdecznie zaprasza swoich najmłodszych Czytelników na fantastyczne, literackie spotkanie z cyklu "Czytanie na dywanie" z udziałem znanej i lubianej autorki książek dla dzieci, trenerki i popularyzatorki literatury dziecięcej oraz zabaw edukacyjno-rozrywkowych z książką, twórczyni koncepcji "czytania wrażeniowego" Pani Małgorzaty Swędrowskiej.
Pani Małgorzata niezwykle aktywnie wspiera, promuje, motywuje, doradza w kwestiach czytelnictwa dziecięcego, zachęcania do wspólnych, rodzinnych chwil z książką, jako ważnego i tak cennego elementu edukacji i komunikacji, rozwoju emocjonalnego i językowego, budowania wrażliwości i ciekawości świata...
"(...) Jest tyle spraw, które my dorośli musimy opowiedzieć dzieciom, by umiały pięknie żyć w świecie wartości i poczuciu sensu, a jednym z narzędzi do takich opowieści jest właśnie książka".
Otrzymała Ona m. in. nominację Polskiej Sekcji IBBY (2016) do nagrody za upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz nagrodę Pegazik (2018) za szerzenie idei czytania rodzinnego i grupowego.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Termin ???? 13.09.2024 r. / godz. 16.00 ⏰
Zapisy ???? 33 475 13 82/83 ☎️