Europejskie Dni Dziedzictwa 2024

Europejskie Dni Dziedzictwa 2024 pod hasłem "Szlaki. Sieci. Połączenia" już wkrótce w Żywiecka Biblioteka Samorządowa!
Z naszym Gościem Specjalnym, genealogiem Alanem Jakmanem, pójdziemy tropem rodzinnych historii i poszukiwania własnych korzeni, szlakiem protoplastów i kolejnych pokoleń, z siecią familijnych koligacji, więzi i połączeń.
Chcesz rozpocząć przygodę z genealogią i odkryć historię swojej rodziny?
Jesteś dociekliwy, cierpliwy i zdeterminowany, aby poznać dzieje rodowe?
To spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

_________________________________________________________________________________________________________________________

Termin : 13.09.2024 r. / godz. 17.00.
Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny!

Głównym celem Europejskich Dni Dziedzictwa jest edukacja historyczna i kulturalna, promowanie różnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, podkreślenie wspólnych korzeni kultury europejskiej oraz propagowanie dialogu międzykulturowego.