Festiwal Żywiec miasto zmySŁÓW

Szanowni Państwo,
Festiwal Żywiec miasto zmySŁÓW to magiczny tydzień inspirujących spotkań, rozmów, warsztatów, wykładów, spektakli oraz odwiedzania miejsc, które często na co dzień pozostają zamknięte.
Dziś z dumą prezentujemy Wam efekt naszej pracy w ostatnich miesiącach, czyli całościowy program festiwalu.
Od 16 do 22 września zabieramy Was w podróż, która ma około 20 przystanków, gdzie będzie czas ku temu, by choć na chwilę zatrzymać się w codziennej bieganinie, posłuchać mądrych ludzi, ale również się pobawić.
Czerpcie z tego festiwalu pełnymi garściami. Niech służy on nam wszystkim, by w tym zwariowanym świecie odnaleźć kawałek normalności, gdzie zawsze na pierwszym miejscu jest człowiek i szacunek dla Niego, nawet jeśli nasze poglądy są skrajnie różne od tych najbliższych jego sercu. Wierzymy bowiem w to, że kultura uszlachetnia i czyni ludzi lepszymi.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Znaczna część wydarzeń i spotkań odbędzie się w murach Żywieckiej Biblioteki Samorządowej.
Serdecznie polecamy i zapraszamy!
Szczegóły na plakacie!