Asysta Żywiecka - spotkanie drugie

"Tradycją łączymy pokolenia, czyli w świecie naszych przodków" - w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej drugie już spotkanie otwarte z Asysta Żywiecka w ramach realizacji zadania "Witamy z otwartymi książkami!" ???? popularyzacja charakterystycznej i barwnej kultury mieszczańskiej miasta Żywca, jako element utrwalania i zachowania lokalnego dziedzictwa, zaakcentowanie wyjątkowości i unikalnego charakteru mieszczańskiego stroju żywieckiego, wpisanego w 2023 roku na Krajową Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego oraz ochrona tej spuścizny.

Termin ???? 24.09.2024 r. / godz. 12.00.

Zapraszamy!

______________________________________________________________________________________________________

Wydarzenie